Послуги

Нас відрізняє прагнення зрозуміти ваші потреби та адаптувати наші послуги до них

↳ Чим ми займаємося

Наша команда складається з професіоналів, які мають досвід у сфері дизайну, веб-розробки та SEO. Ми стежимо за останніми тенденціями та технологіями, щоб гарантувати, що наші клієнти отримують передові рішення, які є одночасно візуально привабливими та технологічно просунутими
Service Image
Service Image
01

Брендинг

Ми розуміємо важливість ефективного брендингу на сучасному конкурентному ринку. Ми пропонуємо комплексні послуги з брендингу, які допомагають компаніям створити сильну та незабутню ідентичність бренду. Наша команда талановитих дизайнерів і стратегів тісно співпрацює з клієнтами, щоб зрозуміти їхнє бачення, цінності та цільову аудиторію.
Service Image
Service Image
02

Розробка сайтів

У Level Agency створення сайту - це, перш за все, інструмент для збільшення конверсії та розвитку вашої компанії. Тому ми звертаємо увагу не тільки на красиву картинку, а й на юзабіліті, функціональність і закриття основних бізнес-цілей.
Service Image
Service Image
03

Контент

Послуга контент-маркетингу від Level Agency - це ідеальне рішення для бізнесу, який прагне розширити свою присутність в Інтернеті та ефективно взаємодіяти з цільовою аудиторією. Наша команда досвідчених контент-стратегів і дизайнерів працює разом над створенням привабливого та адаптованого контенту, який відповідає голосу та цінностям вашого бренду.
Технологічний стек, з яким ми працюємо
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Java
mobile
Kotlin
mobile
Laravel
back
Opencart
front
PHP
back
Python
back
React JS
front
Swift
back
Vue JS
front
Webflow
front
WordPress
back

↳ Наші етапи

Від концепції до реалізації - ми з вами на кожному кроці. Ми за відкриту комунікацію, тісно співпрацюючи з вами, щоб гарантувати, що ваше бачення буде втілено в ідеальний результат
На цьому етапі ми проводимо всебічні обговорення, щоб зрозуміти ваші унікальні потреби та цілі. Ми заглиблюємося у ваші уподобання, цільову аудиторію та специфічні функції, необхідні для того, щоб забезпечити ідеальну відповідність веб-сайту вашому баченню.

Виявлення та збір вимог

01
Наша команда розробляє стратегічний план на основі зібраних даних. Це передбачає створення каркасів і макетів, які окреслюють структуру та елементи дизайну сайту, забезпечуючи інтуїтивно зрозумілий користувацький досвід, адаптований до вподобань вашої аудиторії.

Стратегічне планування та дизайн

02
Тут концепції дизайну втілюються в життя завдяки кодуванню та розробці. Ми зосереджуємося на надійних, адаптивних і масштабованих методологіях розробки, забезпечуючи безперебійну та ефективну роботу веб-сайту, який оптимально функціонує на різних пристроях.

Розробка

03
Перед запуском ми проводимо ретельне тестування, щоб забезпечити бездоганний користувацький досвід. Ми перевіряємо функціональність, сумісність, продуктивність і безпеку, щоб гарантувати бездоганний кінцевий продукт.

Тестування та контроль якості

04
Ми проводимо навчання, щоб надати вашій команді необхідні навички для ефективного управління та оновлення сайту. Ми забезпечуємо плавну передачу сайту, щоб ви могли взяти його під свій контроль.

Навчання та передача сайту

05
Навіть після запуску ми надаємо постійну підтримку, гарантуючи, що ваш веб-сайт залишається актуальним, безпечним і функціональним. Регулярне технічне обслуговування та оновлення проводяться для оптимізації продуктивності та задоволення потреб, що змінюються, протягом 1 місяця*.

Підтримка та технічне обслуговування

06

↳ Наші тарифи

Розробка сайтів будь-якої складності
01
Landing page
Лендинги що продають на WordPress, Webflow
від $1500
02
Корпоративні сайти
Корпоративні проекти різної складності на Laravel, WordPress, Webflow
від $2500
03
Iнтернет магазин
Розробка стильного та функціонального інтернет-магазину на платформах Laravel, Opencart та WordPress для максимально зручного та ефективного онлайн-продажу вашого товару.
від $3500
04
Дизайн сайту
Створення візуально привабливого та інтуїтивно зрозумілого дизайну для вашого сайту, який забезпечить приємний користувацький досвід і відображатиме вашу унікальність.
від $1200
05
Доопрацювання сайту
Впроваджуємо нові "хотілки", розвиваємо функціона та здійснюємо оптимізацію роботи модулів і плагінів.
від $500
06
 Редизайн сайту
Допомагаємо клієнтам бути попереду конкурентів. Оновлюємо дизайн, додаємо нові "фішки".
від $1000
07
Технічна підтримка
Надаємо підтримку та розвиваємо як нові, так і існуючі проекти.
від $500/місяць
Arrow Icon
Arrow Icon
Arrow Icon
Створимо щось особливе
Дякую! Ваша заявка отримана, скоро з Вами звʼяжемось!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Натиснувши кнопку надіслати ви погоджуєтесь з умовами та положеннями нашого сервісу, та даєте згоду на обробку персональних даних.
Детальніше.